poniedziałek, 7 października 2013

SZAGA 10/2013

Wiem, jak jesteście spragnieni kolejnego spotkania - wrzesień przytłoczył nas nieco ogromem zadań i zajęć - nie udało nam się "pójść na SZAGĘ" ;)
Nadrabiamy jednak zaległości i już dziś wyczarujemy piękne kartki. Hm, a może nie tylko kartki?.

Przypadła mi w udziale rola gospodyni dzisiejszego spotkania, mogłam więc wybrać temat/zadanie, z którym będziemy się mierzyć.

W związku z tym, że jakoś nie mogę pogodzić się z nadchodzącą jesienią - zrobiłam się sentymentalna i nostalgiczna (mówiąc prawdę - rozmemłana i nawet (o zgrozo!) płaczliwa!) - z Waszą pomocą, chcę raz jeszcze rzucić okiem na wakacyjny, letni czas i z nową energią wejść w październikowo-listopadowy spleen. Stąd pomysł na wykorzystanie urlopowo-vintagowego, pochodzącego z serwisu Pinterest, poniższego zdjęcia.


Zadanie dla nas - koniecznie potraktować to zdjęcie jako paletę kolorystyczną, ewentualnie mapkę, można użyć występujących tu elementów - metalowych okuć, nici, skórzanych uchwytów, sztachet płotu,... Niech poniesie nas fantazja - w określonych kolorystycznie ramach. Co Wy na to?

Zaczynamy dziś o 17:00, kto ma ochotę i zdoła dotrzeć do Szamotuł - zapraszam do mnie, mam spory stół - dużo osób się zmieści;) Kto ma za daleko, niech craftuje w zaciszu własnego domu, ale niech się pochwali w komentarzu!
Za kilka dni opublikuję tu, na blogu oraz na SZAGOWYM profilu na FB efekty naszych zmagań - prześlijcie link/fotkę swojej pracy - włączymy do albumu dokumentującego nasze poczynania. No i bawcie się dobrze! Ja będę ;)

4 komentarze:

 1. Przyjemnego i energetycznego (jakoś nie wątpię, że takie będzie) spotkania... Czekam na relację :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My natomiast czekamy na Ciebie ;)
   Następny "zlot" 4 listopada!

   Usuń
 2. Superowo, tylko te Szamotuły strasznie daleko:)))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, wcale nie! I mogłybyśmy coś w decu "podłubać"... Kusimy i zapraszamy! Następne spotkanie 4 listopada ;)

   Usuń

Dziękuję za pozostawione komentarze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...