środa, 26 czerwca 2013

Podziękowanie

Podziękowanie za wspólną pracę.

Format kartki (A5) był pewnym wyzwaniem - jak tu zagospodarować taką powierzchnię? W dodatku to kartka dla mężczyzny, w dodatku... dla księdza!
Chyba się jednak udało:)
W dużej mierze dzięki pięknym papierom z UHK.


Jeszcze się mega pochwalę - wygrałam dwa wyzwania! Na blogach, które inspirują mnie od dawna - The Shabby Tea Room i The Ribbon Reel - regularnie wysyłam tam swoje prace. Były jakieś wyróżnienia, jakieś magiczne TOP3... Wygrana u nich - po raz pierwszy! Może dlatego tak cieszy???


Cieszy także scrapowanie. Znów cieszy! To super, także dzięki Wam i Waszym komentarzom, "lajkom". Serdecznie za to dziękuję!
Choć wszystko jeszcze u mnie kuleje, ciągle do mnie zaglądacie, zostawiacie tyle miłych słów, podtrzymujecie mnie na duchu. Bardzo wiele to dla mnie znaczy! Moje smutki i moja tęsknota pozostaną ze mną na zawsze. Dobrze jest jednak wiedzieć, że pomimo tego, mogę sprawić komuś radość.


No a teraz, na totalnym luzaku, pyknę trzy kartki A5. Wykąpię się (wieczorna koszykówka wyklucza "dzień dziecka"!), później położę się spać, by wypoczęta i pełna energii wstać o 5:50 (o przepraszam, jutro wyjątkowo o 5:40)!

Dobranoc :D


7 komentarzy:

 1. śliczne podziękowanie, wspaniały dobór kolorów i gratuluję wygranych. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. przepiękne
  i również gratuluję wygranych

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Cudowna praca:)Pozdrawiam serdecznie i słonecznie:)
  Peninia*
  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wygranych ! :) Ja jakoś często dostaję zamówienia na kartki A5 i zawse głowię się nad ich zagospodarowaniem:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...