wtorek, 19 lutego 2013

Do dzieła! w lutym :)

Nasza SZAGA (poczytajcie o nas także TU) stopniowo się rozrasta i zyskuje sympatyków - dziękujemy Wam:)
W lutym, we współpracy z Szamotulskim Charytatywnym Stowarzyszeniem "POMOC" oraz OPS w Szamotułach, podjęliśmy się zorganizowania warsztatów dla dzieci - uczestników realizowanego przez OPS programu "Starszy brat, starsza siostra".

Braci i sióstr było "tylko" 40, poszło więc jak z płatka:) Celem warsztatów było zintegrowanie tej grupy, a przy okazji zapoznanie z techniką decoupage. Zajęcia odbyły się 8 lutego, jeszcze przed walentynkami (oj, jak ten czas pędzi!), a ich temat brzmiał "Podarunek od serca".

A co dokładnie robiliśmy? Drewniane aniołki. Składały się one z kilku części,które najpierw malowaliśmy i postarzaliśmy, by w końcu złączyć je w całość. Te pokazane niżej, zrobiłam w domu, przed zajęciami. Miały pomóc nam objaśnić "proces produkcyjny" oraz pokazać spodziewany efekt końcowy.Inwencja twórcza dzieci - po prostu oszałamiająca! W ferworze pracy nie zrobiłam ani jednego zdjęcia! Zapraszam jednak do obejrzenia (pod tym LINKIEM) relacji przygotowanej przez p. Macieja Borowczaka. Napisała też o nas lokalna prasa - pękaliśmy więc z dumy ;) Wzmiankę o zajęciach znajdziecie też TU!

Chciałam jeszcze serdecznie podziękować firmie LASER-GRAW z dalekiego Zakrzowa, która nie tylko wycięła te aniołki, ale też swoim wielkim sercem przyczyniła się do organizacji tych warsztatów. Dziękujemy!

4 komentarze:

  1. Gratulacje! Sercem i duszą (i może kiedyś w końcu i ciałem) jestem z Wami i Wam kibicuję!

    OdpowiedzUsuń
  2. Prześliczne Aniołeczki:) Piękną pracę wykonałaś:)
    Pozdrawiam niebiesko:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...