wtorek, 8 stycznia 2013

SZAGA 01/2013

Z Nowym Rokiem - nowe szagowe wyzwania!

Tym razem niepowtarzalna kartka zaproponowała wzniesienie się na literackie wyżyny i nawiązanie swoimi pracami do wylosowanych cytatów. Ba! Ale cóż to były za cytaty! Niejedna się strapiła głowa, dumając nad wkomponowaniem, otrzymanej złotej myśli, w swoją kartkę ;)

Do obejrzenia całej galerii prac oraz cudownie twórczego bałaganu na niezwykle gościnnym stole niepowtarzalnej kartki zapraszam TUTAJ:)

A moje dzieło (z niecnie nieco skróconym cytatem) nawiązywać ma do ciekawości prosto z "Tajemniczego ogrodu"...A tu MY w pełnej krasie ;)
Począwszy od lewej: Natalia, nieco w głębi paparazzi ;), niepowtarzalna kartka, Groszek i Radek/kartkaratka.
Ponownie od lewej: Radek/kartkaratka, cabola, Ala, Agata oraz ja, Agata aka Bligu, której nie widać ;)Ale SZAGA to nie tylko craftowe poniedziałki ;)

W listopadzie nawiązaliśmy współpracę z Szamotulskim Charytatywnym Stowarzyszeniem "POMOC". Wraz z Olą i Radkiem podjęliśmy się prowadzenia zajęć dla podopiecznych stowarzyszenia. W założeniu zajęcia te odbywać się będą co miesiąc dla różnych grup dzieci. Cały cykl nazwaliśmy "DO DZIEŁA!". Pierwsze spotkanie już za nami - 4 stycznia wspólnie przygotowywaliśmy stroje na zbliżający się bal karnawałowy. Było mnóstwo śmiechu i zabawy. Dzieci (jak to dzieci) wykazały się ogromną inwencją twórczą, a kończąca spotkanie rewia mody wywołała aplauz zbierających się rodziców, opiekunów oraz uczestników innych zajęć :)

Serdecznie dziękuję Marzenie i p. Oldze za pomoc i wsparcie przy prowadzeniu zajęć.2 komentarze:

 1. Ach, znowu nie mogłam... A buuu...
  Choć jak się zastanowić, to może powinnam się cieszyć - znając moje szczęście, wylosowałabym najtrudniejszy cytat i na bank nie umiałabym go wykorzystać... Wszak raczej nie należę do scrapujących i każda kartka to dla mnie wieeeelkie wyzwanie :)
  Pamiętajcie, że obiecaliście mi spotkanie w ferie, a te zaczynają się już za kilka dni! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. cięzki cytat ale kartka łądna
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...