poniedziałek, 18 lipca 2011

Orientalnie

Orient to dla mnie kraje arabskie. W zasadzie prawie wcale nie wiążę tego pojęcia z Dalekim Wschodem, chociaż zdarzyło mi się wykonać "gejszową" kartkę. Możecie przypomnieć sobie o niej klikając TU ;)

A teraz do rzeczy!
Na wyzwanie w Polki Scrapują zgłaszam moją orientalną kartkę. Temat wyzwania to ORIENT. Nieco tajemnicze wejście do haremu w seraju, ogród, lekka mgiełka (glimmer mistowa ;)), ptaszek w klatce... Słodka niewola w kolorze turkusu.

Ze względu na sprostanie wymaganiom jeszcze jednego konkursu - kartka ozdobiona jest charmsami - zgłaszam ją na wyzwanie Week #71 - ' So Charming' w The Shabby Tea Room.

5 komentarzy:

 1. What a beautiful card!!! I love the colors and the desaign! Thank You so much for sharing your beautiful card this week at The Shabby Tea Room :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. So creative and gorgeous...love it!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. such a creative card...
  I'm inviting you to add your cards to our linking party gallery at
  http://www.passionatelyartistic.com/2011/07/american-pickers-with-linking-party.html
  Maggie
  http://passionatelyartistic.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bligu, wszystkie Twoje dzieła są niesamowite. Pasja tworzenia, talent, wyobraźnia i wyczucie koloru, dodatków - wszystko to tworzy doskonałą całość. Skaczę teraz z jednego posta na drugi i przyglądam się podziwiając co tworzysz. Podziwiam i zostajesz moją inspiracją. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...